VEČER MATEMATIKE U OŠ OMIŠALJ

I  ove godine u OŠ Omišalj jubilarni, deseti put, održana je Večer matematike koja se provodi pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva s ciljem približavanja matematike učenicima i to na zabavan i zanimljiv način. Odaziv učenika od 1. do 4. razreda i njihovih roditelja i ove je godine bio zaista velik, što dokazuje da matematika i nije baš tako omražen predmet.
Nakon kratke pauze od dvije godine, kada se zbog epidemioloških mjera nismo zajedno družili u prostorijama predvorja naše škole, bilo je zadovoljstvo gledati zadovoljna i vesela lica naših učenika koji su time pokazali koliko im je sudjelovanje u ovom projektu nedostajalo.

Svi učenici i njihove učiteljice nakon završene Večeri matematike dobili su zahvalnice za sudjelovanje.

učiteljica Brigita Šprohar

 

OFF

Categories: Nekategorizirano

Ema Jedrlinić