Sigurno u školu s HAK – om

Dana 26. listopada naše prvašiće posjetili su prometni policajac i djelatnik HAK – a kako bi im održali predavanje na temu “Sigurno u prometu” u sklopu akcije Sigurno u školu s HAK – om. Ova akcija se provodi na nacionalnoj razini s ciljem da se upozore svi sudionici u prometu na povećani oprez jer se svake godine početkom rujna, kada kreće nova školska godina, u prometu pojavljuje sve veći broj djece koja kreće u školu.

Naši prvašići su na predavanju naučili koje sve opasnosti vrebaju na putu od kuće do škole te kako se pravilno i sigurno kretati u prometu s obzirom na to da dio djece sama ide pješice u školu. Skrenuli su im pozornost i na ponašanje za vrijeme čekanja autobusa na autobusnoj stanici, kao i na pristojno ponašanje u autobusu za vrijeme vožnje. Naučili su i kako pravilno prelaziti kolnik.

Učenici su na predavanju pozorno pratili i aktivno sudjelovali te su za nagradu na kraju predavanja svi dobili prigodne poklone – reflektirajući ruksak.

učiteljica Eni Furijan

OFF

Categories: Nekategorizirano

Ema Jedrlinić