PRIJAVE ZA UPIS U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU GODINU 2023./2024.

Poštovani roditelji budućih prvašića

prijave djece za upis u prvi razred osnovne škole, za djecu koja prema prijavljenom mjestu prebivališta odnosno boravišta pripadaju upisnom području Osnovne škole Omišalj (MŠ Omišalj i PŠ Dobrinj), provodit će se od 23. do 27. siječnja 2023. godine, putem elektronske pošte odnosno telefona/mobitela.

Molimo Vas da prijave izvršite:

NAZIV ŠKOLEUPISNO PODRUČJE
Matična škola OmišaljOmišalj, Njivice, Kijac, Pušća
Područna škola DobrinjDobrinj, Sveti Vid Dobrinjski, Gostinjac, Polje, Žestilac, Šilo, Županje, Gornja i Donja Hlapa, Soline, Klimno, Čižići, Rudine, Sužan, Klanice, Tribulje, Sv. Ivan Dobrinjski, Kras, Rasopasno, Gabonjin

Sadržaj prijave kao i ostale informacije o upisima možete pronaći u priloženim dokumentima.

JAVNI POZIV – PRIJAVE UPISNOG POSTUPKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2023-2024

INFORMATIVNI OBRAZAC O UPISU U PRVI RAZRED OSNOVNE SKOLE ZA SKOLSKU GODINU 2023-2024

OFF

Categories: Nekategorizirano

Samanta Malešić