MAGIČNI ŠEŠIR U OŠ OMIŠALJ

Novi radni tjedan u OŠ Omišalj započeo je integriranim danom 15. travnja, kada je našu školu stigao “Magični šešir” iz kojeg su učenici izvukli sportske, kreativne, edukativne i zabavne radionice.

Uz financijsku potporu Općine Omišalj, Društvo sportske rekreacije Kvarner na pristupačan je i zanimljiv način učenicima približilo teme iz znanosti (učenici su radili razne pokuse, sudjelovali u radionicama Malih znanstvenika), umjetnosti (pohađali su kreativne radionice, slikali kristalima), kulture (čitali su priče, gledali zanimljivu cirkusku predstavu klauna Marka), ekologije i brige o životinjama (izrađivali su hotel za kukce, reciklirali papir i sl.) te sporta (sudjelovali su u Maloj školi Olimpizma). Dan proveden na svježem zraku, u prirodi, na školskom igralištu, s nešto drugačijom nastavom, oduševio je sve – i učenike i učitelje.

Hvala stručnom timu “Magičnog šešira” i Općini Omišalj na organizaciji dana kojeg će svi pamtiti po zanimljivim aktivnostima i novostečenom znanju!

 

 

OFF

Categories: Nekategorizirano

Ema Jedrlinić