Književni susret s književnicom Ksenijom Grozdanić

   U ponedjeljak, 22. 10., učenici razredne nastave posjetili su gradsku knjižnicu Vid Omišljanin i uživali u zabavnoj i interaktivnoj predstavi sa književnicom Ksenijom Grozdanić.

     Učenici 1. a, 1. b i 2. razreda ušli su u dvorac Bontonko u kojoj vlada princeza Monami i našli se u ulogama dama i gospode. Učenici 3. i 4. razreda ponovili su svoja znanja o godišnjim dobima. Neki učenici prigodno su se obukli i predstavili godišnja doba. Spisateljica je potom djecu vodila kroz posebnosti i određene karakteristike godišnjih doba i mjeseci. Na kraju su sudjelovali u veseloj i zabavnoj igri znanja. Trebali su rasporediti rekvizite u pripadajuća godišnja doba  koristeći znanje, logiku, brzinu i spretnost.

   Učenici su se zahvalili književnici velikim pljeskom i obećanjem da će joj naknadno poslati svoje dojmove i likovne radove o ovom zabavnom i poučnom susretu.

Tekst napisala

Marijana Rebac

OFF

Categories: Događanja, Vijesti

Ibojka Muždeka Mesaroš