HUMANITARNA AKCIJA OŠ OMIŠALJ -ADVENTSKO DARIVANJE

Vrijeme darivanja vrijeme je radosti, nade i ljubavi. Doba je to kada svi imamo otvorenija srca, a to je i ono što nas pokreće.

Učenici OŠ Omišalj i ove su godine nastavili već tradicionalnu humanitarnu akciju, u kojoj su  prikupili  impresivnu količinu darova, počevši od osobnih izrada božićnih čestitki, do poklona u obliku higijenskog pribora, odjevnih predmeta (odjeće i obuće), igračaka i nezaobilaznih slatkiša.

 

Predstavnici učitelja OŠ Omišalj, roditelja i učenika odnijeli su poklone uoči Božića i podijelili ih dječici u domovima  „Oštro“ i „Fortica“ u Kraljevici  i u Caritasov „Dom sv. Ana“ u Rijeci.

Radost i veselje trenutaka koje smo podijelili s dječicom teško je opisati riječima. Stoga, jedno veliko hvala svima koji su se i ove godine odazvali akciji i pomogli da radost darivanja i blagdana zagrije svako maleno srce!

 

Usađujući djeci vrijednosti darivanja i pomoći drugima,

pružamo im golemi osjećaj radosti

i veselja te omogućavamo svima

humanije odrastanje.

 

SRETAN BOŽIĆ!

učiteljica Sandra Justinić

 

OFF

Categories: Nekategorizirano

Ema Jedrlinić