Božićno-novogodišnja priredba

Tradicionalno, prije školskih praznika, učenici Osnovne škole Omišalj priredili su za svoje učitelje, roditelje, braću i sestre, bake i djedove božićnu priredbu. Školska sportska dvorana tako je zamijenila televizijski studijo u kojem su se izmjenjivali natjecatelji koji su tragali za pravim smislom Božića, a učenici od prvog do osmog razreda pobrinuli su se za zabavni program.

Pjesmom, plesom, recitacijama i glumom veselili su se i čestitali svima Božić, a svaki je razred priredio svoju točku kojom se predstavio publici. Programu su se priključili i učenici koji pohađaju produženi boravak, vjeroučenici 5. razreda te učenici izborne nastave talijanskog jezika. Više od sat vremena publika je, u dupkom ispunjenoj dvorani, bodrila učenike koji su poslali iskrenu poruku mira, ljubavi, prijateljstva i zajedništva, dijeleći božićnu radost i veselje. Uz roditelje i bake i djedove, svojim dolaskom podršku su im dali i župnici Omišlja i Njivica te načelnica Općine Omišalj.

OFF

Categories: Vijesti

Ema Jedrlinić