Završna priredba i druženje učenika četvrtih razreda

Učenici četvrtih razreda sredinom lipnja prigodno su se pozdravili sa svojim učiteljicama koje su ih pratile u prve četiri godine njihovog školovanja. Tako su to učinili učenici 4.a razreda uz pjesmu i ples te prigodni govor pred svojim roditeljima i njihovom učiteljicom Sandrom Justinić. Učenici 4.b razreda imali su čak tri učiteljice koje su ih pratile u dosadašnjem školovanju: Eni Pavlović, Anu Znaor Milohnić te Danijelu Gagić. Učenici su također pred roditeljima održali koncert te govor kojim su zahvalili svojim roditeljima i učiteljicama na podršci protekle 4 godine.
Učenici, njihove učiteljice i roditelji sve su začinili završnim druženjem uz torte i kolače.
Sretno dalje, budući petaši!

OFF

Categories: Nekategorizirano

Samanta Malešić