VIRTUALNE UČIONICE I NASTAVA NA DALJINU

Svi učenici predmetne nastave povezani su virtualno sa svojim razredima i učiteljima. Učitelji će provoditi nastavu uz pomoć raznih digitalnih alata, a učenici imaju obavezu izvršavati svoje zadatke kao i u redovnoj nastavi i sve u dogovoru sa učiteljima.

Nastava se održava u virtualnim učionicama u Office 365 skole – Yammer:

5. razred

6.a razred

6.b razred

7. razred

8.a razred

8.b razred

Pravila lijepog i primjerenog ponašanja u virtualnom okruženju vrijede kao i za ponašanje u učionici. Učitelji, ali i djelatnici Carneta pratit će objave pa prenosimo napomenu ministrice Divjak da “učenici za neprimjerene oblike ponašanja mogu snositi posljedice”.

Budući da će se izrazito velik broj korisnika (ne samo u Hrvatskoj) koristiti istim platformama molimo vas za strpljenje ukoliko bude dolazilo do problema pri logiranju ili slično.

Tijekom ova dva tjedna, za vrijeme trajanja online nastave, u školi neće biti informacija za roditelje.

OFF

Categories: Obavijesti

Ibojka Muždeka Mesaroš