Veliko srce za nezbrinute životinje u Liču

U prosincu, mjesecu darivanja, učenici Osnovne škole Omišalj s područnom školom Dobrinj odlučili su pomoći Skloništu za nezbrinute životinje Lič. Na inicijativu učiteljice razredne nastave Ivane Žuvić, uz podršku ravnateljice i cijelog kolektiva, razrednici su obavijestili roditelje i učenike te su cijeli mjesec pristizale donacije. Učenici i roditelji donosili su: deke, ležaljke, posudice, robicu i hranu za nezbrinute pse. Sakupljanju se pridružila i majka učenice koja ima salon za pse, pa se tako količina potrebnih stvari samo gomilala. U utorak 10. prosinca učiteljice su napunile tri osobna vozila te su sve donacije dostavile skloništu. Ovim putem zahvaljujemo svim učenicima i roditeljima na velikom srcu koje su pokazali u ovoj hvale vrijednoj akciji.

OFF

Categories: Nekategorizirano

Samanta Malešić