Tri medalje Mata Grgurića na kadetskom Grand Prixu ”MEDO 2022”

“Na 25m bazenu PVC ”Mladost” u Zagrebu proteklog vikenda održano je plivačko natjecanje 10. miting HPS Kadetski Grand Prix – ”MEDO” kojega je organizirao PK Medveščak. Natjecanje je održano bez gledatelja, u 3 programa, u 12 pojedinačnih disciplina, te jednoj štafetnoj utrci. Nastupilo je dvjestotinjak natjecatelja iz 15-ak hrvatskih klubova. Svaka utrka je bila finalna i za prva tri plasmana su podijeljene medalje u kadetskoj kategoriji.

Među kadetkinjama i kadetima na ovom natjecanju nastupio je i mladi Omišljanin Mate Grgurić, član riječkog PK Nevera i osvojio 3 odličja: zlato na 200 m prsno, srebro na 100 m prsno i broncu na 200 m leđno. 

Čestitamo!”

Tekst je posuđen sa stranice OTOK KRK, a mi se pridružujemo čestitkama.

BRAVO MATE.

OFF

Categories: Natjecanja

Ibojka Muždeka Mesaroš