Terenska nastava produženog boravka

16.4.2024. išli smo na terensku nastavu u Ivaninu kuću bajke u Ogulin. Po dolasku smo obišli STEM park-STEM bajka gdje su postavljene instalacije Živa karta špiljskog sustava i Crtić Vrtić Regoč. Park se nalazi iznad špiljskog sustava Đulin ponor- Medvedica.

Nakon toga išli smo u obilazak užeg dijela središta grada gdje smo se odmorili u Parku kralja Tomislava.

Ivanina kuća bajke jedinstven je u svijetu multimedijalni i interaktivni centar za posjetitelje koji slavi bajke i svekoliko bajkovito stvaralaštvo. Razgled je bio uz stručno vodstvo, ali i samostalno istraživanje kuće koje je učenicima bilo najzanimljivije. Posebno im se svidjela radionica izrade patuljaka.

Posjet Ogulinu završili smo ručkom u obližnjoj pizzeriji te smo siti i zadovoljni krenuli kući.

 

Učiteljice Blaženka Matošić i Ana Peršić

 

OFF

Categories: Nekategorizirano

Samanta Malešić