Terenska nastava u Zagrebu

Učenici viših razreda PŠ Dobrinj uputili su se u kišovito vjetrovito jutro 11. prosinca 2017. u pravcu Zagreba. Svoj posjet Zagrebu započeli su dolaskom u kazalište ¨Mala scena¨ i predstavom ¨# generacija¨ koja na duhovit način progovara o ovisnosti o tehnologiji i posljedicama koje sa sobom nosi.

Nakon predstave prošetali su centrom Zagreba, Gornjem gradu, tunelu Grič i trgovima razgledavajući ukrase te božićne postave.

Put ih je odveo i u Dubravu gdje se nalazi Policijska akademija u kojoj su razgledali Centar za obuku vodiča i dresuru službenih pasa te vozni park Službe za stručno osposobljavanje i specijalizaciju. Učenicima se približilo zanimanje policajac uz sve potrebne informacije o poslu, strukturi, specijalizaciji.