Prijave djece za upis u prvi razred

Poštovani roditelji budućih prvašića (klikni ovdje)

Roditelji čija su djeca rođena između 1. travnja 2013. i 31. ožujka 2014. godine dužni su upisati svoje dijete u 1. razred osnovne škole za 2020./2021. školsku godinu. Prijave djece za upis u prvi razred osnovne škole, za djecu koja prema prijavljenom mjestu prebivališta odnosno boravišta pripadaju upisnom području Osnovne škole Omišalj i Područne škole Dobrinj, provodit će se od 27. do 31. siječnja 2020. godine prema sljedećem rasporedu, a prijave će se provoditi isključivo u OŠ Omišalj u Omišlju:

Ponedjeljak 27.1. – od   8:00 do 11:00
Utorak 28.1. – od 11:00 do 13:00
Srijeda 29.1. – od   8:00 do 11:00
Četvrtak 30.1. – od 11:00 do 13:00
Petak 31.1. – od 14:00 do 17:00

Naziv škole – upisno područje

Osnovna škola Omišalj – Omišalj, Njivice, Kijac, Pušća

Područna škola Dobrinj – Dobrinj, Sveti Vid Dobrinjski, Gostinjac, Polje, Žestilac, Šilo, Županje, Gornja i Donja Hlapa, Soline, Klimno, Čižići, Rudine, Sužan, Klanice, Tribulje, Sv. Ivan Dobrinjski, Kras, Rasopasno, Gabonjin

Molimo roditelje da sa sobom donesu

1. presliku osobne iskaznice jednog roditelja ili uvjerenje o mjestu prebivališta
/boravišta djeteta, školskog obveznika
2. rodni list djeteta
3. domovnicu djeteta (moguće je donijeti i preslike originalnih dokumenata)

Prilikom prijava, dobiti ćete sve informacije o daljnjem tijeku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta radi upisa u prvi razred kao i termine za liječnički pregled koji će obavljati dr. Vanja Tomac u Domu zdravlja Krk i psihologijsko testiranje koje će se održavati u školi kojoj dijete pripada prema upisnom području.

OFF

Categories: Obavijesti

Ibojka Muždeka Mesaroš