PREDBILJEŽBE ZA UPIS U PRVI RAZRED

Poštovani roditelji budućih prvašića,

prijave djece za upis u prvi razred osnovne škole, za djecu koja prema prijavljenom mjestu prebivališta odnosno boravišta pripadaju upisnom području Osnovne škole Omišalj i Područne škole Dobrinj, provodit će se

     od 21. do 25. siječnja 2019. godine,

 

 

prema slijedećem rasporedu: 

OMIŠALJ:                                                              

ponedjeljak od 9 do 11 sati                                  

utorak od 11 do 13 sati                                         

srijeda od 13 do 17 sati                                         

četvrtak  od 11 do 13 sati                                      

petak od 11 do 13 sati                                            

 

NAZIV ŠKOLE UPISNO PODRUČJE
Osnovna škola Omišalj Omišalj, Njivice, Kijac, Pušća
Područna škola Dobrinj

Dobrinj, Sveti Vid Dobrinjski, Gostinjac, Polje, Žestilac, Šilo, Županje, Gornja i Donja Hlapa, Soline, Klimno, Čižići, Rudine, Sužan, Klanice, Tribulje, Sv. Ivan Dobrinjski, Kras, Rasopasno, Gabonjin

Molimo roditelje da sa sobom donesu presliku osobne iskaznice jednog roditelja ili uvjerenje o mjestu prebivališta/boravišta djeteta, školskog obveznika.

Prilikom prijava, dobiti ćete sve informacije o daljnjem tijeku utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta radi upisa u prvi razred kao i termine za liječnički pregled koji će obavljati dr. Vanja Tomac u Domu zdravlja Krk i psihologijsko testiranje koje će se održavati u školi kojoj dijete pripada prema upisnom području.

tekst napisala pedagoginja

Petra Naranđa

OFF

Categories: Vijesti

Ibojka Muždeka Mesaroš