Pobjeda naše ekipe na natjecanju Crvenog križa

   Naše Lana, Ena, Lucija, Edisona, Marija i mentorica učiteljica Sandra odnijele su pobjedu 

U subotu 10. 3. 2018. godine Gradsko društvo Crvenog križa Krk održalo je 21. gradsko natjecanje mladih Crvenog križa.

Natjecanje je održano u prostorijama područne škole Dobrinj.

Ove godine na natjecanju o povijesti nastanka Crvenog križa i međunarodnog prava djece, te u pružanju prve pomoći unesrećenom sudjelovale su četiri ekipe podmlatka iz OŠ Fran Krste Frankopana PŠ Vrh i Baška, te OŠ Omišalj s PŠ Dobrinj. Sudjelovale su i dvije ekipe mladeži, učenici srednje škole Krk.

Pobjedu kod podmlatka odnijela je ekipa iz osnovne škole Omišalj s 88,26 bodova. To su učenice našeg 7. razreda: Ena Vranić, Lucija Mahulja, Edisona Cakaj, Marija Dukić i vođa skupine Lana Saletović sa mentorom učiteljicom S. Justinić.

OFF

Categories: Natjecanja, Obavijesti

Ibojka Muždeka Mesaroš