Na koncertu dirigenta Igora Vlajnića

Koliko su muzikalni provjerili su 13. travnja učenici osmoga razreda i profesorica Kristina na edukativnom koncertu dirigenta Igora Vlajnića.Učenici su u interaktivnom susretu s dirigentom HNK Zajc imali priliku kroz zabavan kviz upoznati razna glazbala, ali i skladbe te njihove skladatelje. Mogli su čuti da opera može biti itekako zabavna te se uvjeriti da se balet može gledati bez daha.

Iako traje samo sat vremena, edukativni koncert Igorna Vlajnića sadržajno je ispunjen, oslanjajući se u prvm redu na koncertni aspekt, ali ne izostavljajući ni operni ni baletni dio.

I učenici i učiteljica pošli su kući zadovoljni i puni dojmova (Slavkec na fotografiji negoduje isključivo zbog toga što mora pozirati – i to u prvom redu ;).

OFF

Categories: Događanja, Obavijesti

Ibojka Muždeka Mesaroš