ČITANJEM DO ZVIJEZDA

Sara Brusić, Tila Kamberović i Luna Verbić, učenice 7.b razreda Osnovne škole Omišalj, prijavile su se na nacionalni projekt za poticanje čitanja i promicanje kulture čitanja “Čitanjem do zvijezda” – natjecanja u znanju i kreativnosti.

Pročitale su sljedeće knjige: Miris knjige (Jadranka Klepac), Matilda (Roald Dahl), Demon školske knjižnice (Morea Banićević), Tom Gates – Svjetski dan knjige – najbolji u povijesti (dosad) (Liz Pichon)

Nakon što su uspješno svladale školsku i županijsku razinu natjecanja koje se održalo početkom ožujka, plasirale su se na nacionalnu završnicu natjecanja zauzevši drugo mjesto u Primorsko-goranskoj županiji!

Vrednovale su se dvije kategorije: kviz znanja o pročitanim knjigama i kreativni uradak koji sadrži motive iz svih djela i njihovu međusobnu povezanost.

Kreativni uradak, na kojeg smo veoma ponosni, izradila je likovno nadarena učenica Sara Brusić te joj i ovim putem želimo puno sreće u natjecanju kao i u daljnjem kreativnom radu

OFF

Categories: Natjecanja, Obavijesti

Ibojka Muždeka Mesaroš